Nieznany sekret produktywności

 

Nieznany sekret produktywności

 

Największym sekretem naszej produktywności jest uporządkowane miejsce pracy. Jest to czynnik, który diametralnie zwiększy naszą produktywność. Ważną kwestią w zorganizowaniu naszego miejsca pracy jest uporządkowanie naszego biurka. Niektóre rzeczy są częściej potrzebne na naszym biurku podczas, gdy inne są używane tylko raz na jakiś czas. Jeśli jest to możliwe pracuj offline, aby uniknąć dystraktorów czyli niepotrzebnych komunikatów z portali społecznościowych, czy zbędnego surfowania po internecie. Wyłącz jeśli możesz także telefon, aby uzyskać laserową koncentracje w ten sposób nikt Ci nie będzie przeszkadzał i szybciej wykonasz swoje zadanie.

Na twoim biurku na pewno powinna się znaleźć kartka i długopis w przypadku, gdy przypomnisz sobie, że masz coś ważnego do zrobienia zapiszesz to na kartce i nie będziesz przerywał aktualnie wykonywanej czynności. Powinieneś mieć także blisko plan dnia, aby trzymać się priorytetów.

Ważny jest porządek na biurku nie możesz pozwolić, aby leżały na nim nieuporządkowane papiery ponieważ spowolni to twoją pracę, obniży produktywność i doprowadzi do dezorganizacji. Papiery powinny być posortowane i znajdować się w odpowiednich teczkach. Jeśli chcesz być produktywny konieczna jest praca zgodnie z priorytetami oraz uporządkowane miejsce pracy.

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *