Jak w 2h robić tyle co większość ludzi przez cały dzień!

calendar-app-business-time-management-workspace-picjumbo-com(1)

 

Jeśli cierpisz na chroniczny brak czasu, jesteś przytłoczony wielością zadań masz odkładania spraw na później chcesz mieć więcej czasu, wykonywania zdania w krótszym czasie, być extremalnie produktywnym to ten artykuł jest dla ciebie. Każdy potrafi planować tylko tego nie robi albo nie wie jak to robić szybko i skutecznie.

Widzisz większość ludzi planujących nie ma pojęcia co działa. Nie planują w ogóle albo próbują sami bez doświadczenia i wiedzy.

W efekcie masz coraz więcej zadań i coraz mniej czasu. Do czasu, aż masz stertę zadań do wykonania, a inni mają pretensje, że nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków.

Ludzie wierzą w jakąś nadludzką moc która sprawi, że będą mieć więcej czasu, będą bardziej produktywni, zorganizowani i przestaną odwlekać na później (tutaj dowiesz się więcej) .

Mam złe wieści. Wiara to za mało.

Planowanie pozwala nam podążać za naszymi celami i na nich się koncentrować, pozostawiając w tyle to co dla nas nieważne.

Jeśli chcesz coś osiągnąć jakiś cel musisz planować, planuje zarówno osoba którą chce schudnąć jak i kulturysta, który chce nabrać na masie. Jak myślisz kto szybciej nabierze na masie osoba która ma konkretny plan co jeść  co ćwiczyć ? jak długie robić przerwy ? i wie jak osiągnąć swój cel, bo ma to zaplanowane krok po kroku na papierze czy osoba która nie wie co ma robić i działa spontanicznie. Myślę, że nie masz wątpliwości, iż jest to osoba która ma konkretny plan i się go trzyma,a w razie potrzeby modyfikuje. Tak samo jak z budową domu, musisz mieć plan, żeby go wybudować tak samo z realizacją celu powinieneś mieć plan żeby go wykonać, plan powinieneś mieć rozbity na małe zadania.

Planowanie zwiększa naszą wydajność, efektywność ułatwia wykonanie działań. Dzięki dobremu planowi jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej ambitne z naszych celów. Brian Tracy zawsze powtarzał,że jedna minuta poświęcona na planowanie oszczędza 10 min na jego wykonanie. Dzięki planowaniu możemy zaoszczędzić nawet kilka godzin, a nawet pomóc zwalczyć prokrastynacje.

Jednak standardowe narzędzia do planowania nie zawsze działają, potrzebujesz gotowych i sprawdzonych metod planowania.

Dlatego opracowałem dla Ciebie ten raport jeśli chcesz wyjść na wyższy poziom w zarządzaniu swoim czasem możesz go pobrać poniżej.

 


 

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *