Jak sprawić, aby twoja doba miała 48h!

calendar-app-business-time-management-workspace-picjumbo-com(1)

Chroniczny brak czasu, życie w pośpiechu, nadmiar obowiązków może prowadzić do wielu poważnych problemów zdrowotnych, finansowych, bądź problemów w związku czy relacjach. Szczególnie jest to ważne w przypadku prowadzenia własnej firmy, gdy gonią cię terminy i twój czas to pieniądz.

Swój czas drastycznie możesz zwiększyć dzięki delegowaniu zadań, bądź dzięki zatrudnianiu pracowników, żadne metody do planowania czasu nie zwiększą twojego czasu tak ogromnie jak delegowanie. Przez delegowanie czy zatrudnianie twoja doba może mieć tyle godzin ile tylko zechcesz bez ograniczeń. Zwiększa to twoją efektywność, produktywność i daje ci masę wolnego czasu.

Brak zatrudniania pracowników czy delegowania jeśli prowadzisz własną firmę może prowadzić do ciągłej pracy po kilkanaście godzin dziennie. Zakładając firmę chcesz zyskać wolność, natomiast przez ciągły brak czasu i niekończącą się pracę żyjesz w klatce. Prowadzi to do punktu w którym zniechęcasz się do pracy, a czasem masz ją dość i zaczynasz nienawidzić to co robisz. Jeśli masz taki problem polecam Ci książkę mit przedsiębiorczości. Problemem jest, że większość osób czy przedsiębiorców uważa, że wszystko sama zrobi wszystko najlepiej. Jest to bardzo popularna obiekcja przed delegowaniem u większości przedsiębiorców. Niektórzy z nich uczą się wszystkiego zamiast oddelegować pewne zadania, bądź zasięgnąć konsultacji.

Jeśli nie prowadzisz własnej firmy, a masz dziecko możesz zatrudnić opiekunkę do opieki nie stać cię? starczy 2 razy w tygodniu już zyskasz dodatkowe godziny, możesz poprosić kogoś z rodziny młodsze rodzeństwo. Pracujesz w domu? możesz oddelegować zadania przez np. zlecenia.przez.net bądź inne portale tego typu.

Z delegowaniem mogą się wiązać także problemy np. jeśli masz zbyt wiele zadań do oddelegowania. Zapraszam do pobrania BEZPŁATNEGO RAPORTU, w którym dowiesz się jak sobie z tym poradzić. Jeśli masz firmę musisz zdecydować czy jesteś w niej samozatrudnionym czy pracodawcą, który zyskuje przewagę strategiczną poprzez zatrudnianie i oddelegowanie swoich obowiązków. Jeśli nie prowadzisz podejmujesz decyzję czy chcesz wszystko robić sam i się uczyć wszystkiego samodzielnie czy chcesz uczyć się delegować pewne zadania i zyskiwać więcej czasu.

Chcesz nauczyć się skutecznie delegować zadania, aby mieć czasu bez ograniczeń? pobierz bezpłatny raport w którym opisuje poszczególne stopnie delegowania. Gotowy schemat jak oddelegować skutecznie zadania, aby osiągnąć najwyższą efektywność.

 


Akceptuję politykę prywatności


Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Mikołaj Bałka w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *